דף הבית » איך להעביר מסר בצורה הטובה ביותר עם סרטון אנימציה?
מדיה חברתית תוכן שיווקי

איך להעביר מסר בצורה הטובה ביותר עם סרטון אנימציה?

עסקים רבים היו מעוניינים לפצח את השיטה לשיווק נכון ולמצוא בעקבות כך לקוחות רבים. כיום העולם הטכנולוגי מחשובי הוא מאוד מהיר ואנשים אוהבים לראות הכל באופן מיידי ובדרך אשר ממחישה את השירות שרוצים למכור. בשנים האחרונות אחת השיטות לשיווק באופן מהיר וממחיש כמו שקהל הלקוחות היה רוצה הוא באמצעות סרטון אשר תפקידו להעביר מסר קליט בזמן קצר. אך גם בנושא הזה יש סרטונים טובים יותר וטובים פחות ויש עדיין הרבה חוסר ידע איך ליצור את הסרטון המדויק ביותר עבור העסק. במאמר זה תוכלו לקרוא על סרטוני שיווק בכלל ועל סרטוני אנימציה בפרט אשר תפקידם להעביר מסר בצורה מדויקת וטובה.

העברת מסר באמצעות סרטון

סרטון יכול להעביר מסר בצורה טובה, אך גם כאשר יוצרים סרטון יש לחשוב היטב מה יעבוד אל מול הלקוח, איך נעביר לו את המסר באופן היצירתי ביותר. יש כאלו שיצלמו עצמם מדברים ויוסיפו דיבור אסרטיבי ומושך ויש כאלו שיקחו את הסרטון צעד אחד קדימה ויהפכו את הסרטון לאנימציה מיוחדת אשר תופסת היטב את העין ומעבירה מסר באופן מדויק, קולע ופשוט.

מהו סרטון אנימציה?

אנימציה היא בעצם הנפשה של דמויות ואלמנטים בעזרת תנועתם על המסך. בעבר הרחוק היו משרטטים תנועה של דמויות וכיום זו לגמרי מלאכת מחשב שעוסקים בה אנימטורים מקצועיים. כל הסרטים המצויירים נעשים באמצעות אנימציה. טכנולוגיה זו השתכללה עם הזמן וכיום כבר ניתן לראות אנימציות אשר מיועדות לסרטוני שיווק, הדרכה, הסברה ואפילו סרטוני חתן כלה. 

העברת מסר באמצעות סרטון אנימציה

סרטון אנימציה הוא דרך יצירתית ומיוחדת להעביר מסר בצורה פשוטה באמצעות סיפור. זהו למעשה סרטון פרסומת לעסקים אשר תפקידו להעביר מסר מסוים. ההבדל בין סרטון זה לסרטון פשוט ורגיל הוא שקהל הלקוחות יזכור באמצעותו את המוצר וזאת בגלל המיוחדות של הסרטון. באנימציה ניתן ליצור אלמנטים ודמויות מיוחדות, גם כאלה שלא קיימות באמת ולגרום להם לזוז ולדבר. הדמויות והאלמנטים המיוחדים הם מה שיזכרו הצופים. זה יכול להיות סרטון אנימציה מצחיק או כזה שלא קיים במציאות וקהל הלקוחות יזכרו זאת היטב בגלל שזה לא משהו שהוא מציאותי. סרטוני אנימציה עבור שיווק, הדרכה או הסברה הם בדרך כלל סרטונים קצרים אשר תפקידם להעביר מסר מדויק, קצר וקולע. אלו יכולים להיות סרטוני פרסומת, סרטוני הסברה ומידע או אפילו הדרכות לצוות. כדי להעביר מסר מדויק עליכם לחשוב בצורה יצירתית, להכניס מטאפורות לדמויות שלכם ולהכניס קצת הומור. אלו בדרך כלל הדברים שהקהל זוכר מתוך הסרטון. באמצעות סרטון כזה ניתן להמחיש לדוגמא מדריך לדברים מסובכים אשר האנמציה מאוד מפשטת אותם, אפשר למשוך את תשומת לב הצופים בעזרת תנועת הדמויות. שילוב של כל האלמנטים הללו בסרטון אנימציה יהפוך את המסר לקליט.

מה אתם חושבים?