דף הבית » כרטיס נטען לעסקים שמזמינים מספקים בחו"ל
טיפים ומדריכים

כרטיס נטען לעסקים שמזמינים מספקים בחו"ל

עסקים רבים מזמינים מוצרים מחו"ל בגלל שהעלות היא זולה יותר ומאפשרת לקנות כמות סחורה גדולה יותר. הזמנת סחורה מחו"ל מצריכה מחשבה על תאריכי ההזמנה, תאריכי יציאה והגעה של המשלוח וכמובן הנושא של התשלום לספקים. כמובן שאין באפשרותכם לשלם במזומן והאפשרויות הן העברה בנקאית או כרטיס אשראי. בשני המקרים עליכם להעביר פרטים אישיים שלכם לאדם שלא ראיתם מעולם. על מנת להבטיח את כספכם והפרטים האישיים שלכם, יש כיום דרך נהדרת להעברת כספים והיא באמצעות כרטיס נטען לעסקים. במאמר זה נדבר על מהו הכרטיס הנטען לעסקים ומה היתרונות שלו לעסק שלכם.

מהו כרטיס נטען לעסקים?

כרטיס נטען לעסקים הוא למעשה כרטיס שניתן להטעין בכסף בכל מקום וזמן. עם הכרטיס ניתן לבצע עסקאות כמו שהייתם מבצעים עם כרטיס אשראי רגיל. הכרטיס הנטען הוא בינלאומי ומאפשר לבצע הזמנות מכל מקום בעולם. בכל חודש אתם יכולים להחליט כמה כסף להטעין בכרטיס האשראי שלכם ולתכנן כך את תזרים המזומנים שמופנה להזמנות ספקים בחו"ל. לכרטיס יתרונות רבים עבור בעלי עסקים. על יתרונות אלו נדבר כעת.

היתרונות של כרטיס נטען לעסקים

  1. תכנון תזרים מזומנים להזמנות בחו"ל- תכנון תזרים מזומנים עבור בעלי עסקים שמזמינים סחורה מחו"ל הוא דבר נהדר. זה מאפשר להוציא בכל חודש את הסכום שהעסק יכול לעמוד בו מבלי להיכנס לבעיות כספיות.
  2. שמירה על הפרטים האישיים של בעל העסק – כרטיס נטען אינו קשור לחשבון הבנק של העסק או כל חברת אשראי. זהו כרטיס שעומד בפני עצמו ואליו נכנסים מזומנים לפי תכנון שלכם.
  3. הרבה יותר בטוח במצבי גניבה – במצבים של גניבת הכרטיס, יוכל הגנב להשתמש רק בסכום שקיים בכרטיס ולא יהיה לו גישה לכספים אחרים שלכם בבנק לדוגמא.
  4. ניתן להטעין מכל מקום – את הכרטיס ניתן להטעין מכל מקום שתהיו בו ובאופן מיידי. תוכלו להיות בארץ או בחו"ל ולבצע טעינת הכרטיס וקניות דרך הרשת.

היתרון הגדול לעסקים בכרטיס נטען

עסקים רבים מתכננים את תזרים המזומנים שלהם, כך שהעסק לא יהיה בהפסד. אם אתם בעלי עסק ואתם מעוניינים להבטיח לעצמכם קניית סחורה גם במצבים שבהם המצב הכספי של העסק לא כל כך טוב, דאגו להטעין את כרטיס הנטען בסכום כסף שישמש אתכם רק עבור קניית סחורה. כך אתם יכולים להבטיח את עצמכם במצבים שקיים קושי בקניית מוצרים ואתם גם מבטיחים תשלום לספק ללא קשר למצב הכספי של העסק. בטווח הרחוק, עם כרטיס נטען לא תצברו חובות מול ספקים.

לסיכום, לכרטיס נטען עבור עסקים יש המון יתרונות שהגדול בהם הוא שאין תלות במצב הכספי של העסק. כך למעשה בעל העסק משלם לספקים בזמן ולא צובר חובות.

מה אתם חושבים?